A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uwielbiam teksty nawiedzonych, nie ma nic gorszego niz prymitywny fanatyzm
Lub prymitywna Otchłań
A kogo oni masowo na tych cmentarzach zarzali? skoro chodzili w kilkuosobowej delegacji, a i przebywają ze sobą na co dzień w pracy. Poza tym zakaz wejścia na cmentarz nie byl odgorny - nie dotyczyl wszystkich miast, zależy od władz lokalnych.
Nie sądz innych wg siebie.
ty bezimienny co sięgasz po portret Maryi. Rewolucja Francuska to początek komunizmu. I w czasie tej rewolucji szacunki mówią o wymordowaniu ok 600 tys francuzów tj wielkość ówczesnego Paryża. Często w jakże humanitarny sposób gilotyną. I tylko jedna sprawa jest pozytywna bo najczęściej mordowano swoich. Dalej nie będę pisał. A za taką profanację jakiej się dopuściłeś - to możesz w niedługim czasie pożegnać się z nami
I jak tam kościelne obiboki w kolorowych sukienkach i śmiesznych czapeczkach ??? Ja myślę, że wy już dobrze wiecie, że wasz czas w Polsce dobiega końca … Cieszę się bardzo, że po ponad 1000 latach ten cyrk na ziemiach polskich powoli się już kończy. Super😛🙃😈😇🤣
Komuszy głos rozpaczy wylewa się w komentarzach
Kościół powinien codziennie puszczać przez megafony suplikacje zachęcając wiernych do śpiewania w domu pieśni, w której nasi przodkowie prosili Boga o pomoc w momentach zagrozenia. Święty Boże, Święty mocny. ..