Wybrany wątek opinii
Komuszy głos rozpaczy wylewa się w komentarzach
Do moderacji
Odpowiedz
10
9
@NIElefactwu - Raczej prawacki głos rozpaczy - bo nic nie wiecie, bo jesteście nieudacznikami i robicie tylko to co wam karzą, sami niewiele myślicie. Wierzycie w to co wam cwaniaki mówią i dlatego robią z Wami co chcą. No ale niestety w Polsce jest was dużo i nie ma szans na zachodnią kulturę w tym kraju, nigdy. Polska to istny raj cwaniaków! Dlatego od wieków zacofanie i biedą, na przemian z rozbiorami tu rządzi. Dlatego nie interesuje mnie już to. Pozdrawiam was
Do moderacji
Odpowiedz
4
4