121
09.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A mandat za jechanie do pracy i sklepu też dostanę do Chu....pana????szkoda że nie !!!!
(2020.04.09)

info

8  
  2
Też minęły 3 miesiące od pogrzebu bliskiej osoby ale zdrowy rozsądek nakazuje zostać w domu. Mam ja w sercu i wspomnieniach
(2020.04.09)
@Sebix07 - Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam
(2020.04.09)
no właśnie opamiętajcie się, zabierają nam wolność pod pozorem wirusa Potem będą szczepić bez opamiętania wczepią chipy do ucha jak zwierzętom, zabiorą gotówkę Ockniecie się jak ograniczą internet W panice ludzie przestają normalnie myśleć. Las, ogromny las zagrożenie, cmentarz zagrożenie Co my tam idziemy tabunami nie wiemy że można coś złapać ? jak przechodzimy grypę to nikt celowo się nie ściska unika znajomych żeby nie zarażać. Trzeba myśleć a nie ślepo wykonywać durne zalecenia uchwalane na kolanie. Za chwilę każdy będzie terrorystą w maseczce Myślicie że te osły z Wiejskiej są mądrzejsze od Was Proszę uruchomić rozum, zdrowy rozsądek i dbać o to by nie zwariować Mandaty, durnota do kwadratu Jest parę możliwości żeby unikać gromadzenia się Ech, szkoda gadać
emce (2020.04.09)
to wypad do włoch
owo (2020.04.09)
U nas dają mandaty za wizytę na cmentarzu bo to niby nie potrzebne by groby odwiedzać . Nawet się mogę z tym zgodzić . Jednak jutro 10 kwietnia pan Jarosław K. odwiedzi pomnik poległych bo jest rocznica . Jemu wolno ? Czy jest to w dobie pandemi uzasadniona konieczność ? Czy może zwykła obłuda bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie .
Elblążanin 666 (2020.04.09)

info

12  
  1
Prezes PiS jutro idzie oddać hołd pod pomnik nie poczeka tak jak Ty . Co na to powiesz . I mamdatem nikt go nie ukara.
Elblążanin 666 (2020.04.09)
Wszystkim "mądralom"pragnę przypomnieć, że dokładnie 100 lat temu na epidemię tzw. "hiszpanki", ZMARŁO NA ŚWIECIE 50 MILIONÓW LUDZI!!! Nie zmienia niczego, odległość w czasie. I wtedy i dzisiaj nie było szczepionki. Chorobę po świecie roznieśli wracający do domów, weterani I wojny światowej. Dlatego obecnie, nałożono ograniczenia w przemieszczaniu, aby uniknąć "powtórki z historii".
babunia (2020.04.09)
Nie dajmy się zwariować, jakie jest zagrożenie na cmentarzu, jak pojedzie jedna osoba zapalić znicz Te mandaty to nadinterpretacja obowiązującego prawa
anka89 (2020.04.09)

info

13  
  0
Róbta tak dalej, a wybory macie jak w banku - przegrane.
(2020.04.09)

info

8  
  1