UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
U nas dają mandaty za wizytę na cmentarzu bo to niby nie potrzebne by groby odwiedzać . Nawet się mogę z tym zgodzić . Jednak jutro 10 kwietnia pan Jarosław K. odwiedzi pomnik poległych bo jest rocznica . Jemu wolno ? Czy jest to w dobie pandemi uzasadniona konieczność ? Czy może zwykła obłuda bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie .
Elblążanin 666