UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też minęły 3 miesiące od pogrzebu bliskiej osoby ale zdrowy rozsądek nakazuje zostać w domu. Mam ja w sercu i wspomnieniach
Też minęły 3 miesiące od pogrzebu bliskiej osoby ale zdrowy rozsądek nakazuje zostać w domu. Mam ja w sercu i wspomnieniach