UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też minęły 3 miesiące od pogrzebu bliskiej osoby ale zdrowy rozsądek nakazuje zostać w domu. Mam ja w sercu i wspomnieniach


Anuluj