A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na działce nie dostaniesz mandatu a na cmentarzu tak.Chore ustawy lub bardziej interpretacja naszych służb.
Precz z zakazami i nakazami - niech wszyscy mają swobodny dostęp do lasów, parków, plaż i cmentarzy - i niech już tam zostaną na zawsze. Po co na siłę ratować komuś życie, może wcale nie jest tego warte! Niech idioci umierają - wybudować szybko nowe krematoria!
@emce - idź szybko zawalić kloca, to ci durniu przejdzie.
@babunia - Wobec tego należy wprowadzić ograniczenia dla wracający do domów, weteranów I wojny światowej.
Natychmiast zwolnić z wszelkich zakazów emerytów i rencistów!!!!!
Nie czas kłócić się, czy można odwiedzać bliskich zmarłych na cmentarzach, czy nie można. To tylko jeden z problemów. Dla jednych bardziej ważny, dla drugich mniej, ale sam przykład i wypowiedź pana policjanta. Czy wizyta na grobach bliskich jest w tej chwili niezbędna? Naszym zdaniem nie jest – mówi komisarz Krzysztof Nowacki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Nie interesuje mnie "nasze zdanie"Interesują mnie przepisy i regulacje prawne w tej materii. Za chwilę pan policjant powie, że "naszym zdaniem"oglądanie telewizji, zakupy w nie polskim sklepie, kolczyk w uchu lub gdzieś indziej też jest niedobre i za to będą wlepiać mandaty. Pozdrawiam
Niech mnie w d.pe pocałują mogę przyjść cały bloczek mandatów ,a po rozprawie bede się pocierał na ich oczach tymi kwiatkami.
NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZYC.
masz sie bac, kogo to obchodzi czy slusznie czy nieslusznie terror karanie i jest cacy, w d z takimi zasadami
będę odwiedzać moich bliskich tak często jak odwiedzałam przed ta „pandemia”. Nikt nie narzuci mi częstotliwości odwiedzenia zmarłych, co zarazę się od nich ?
Pozdrawiam
Ja do mojego Ojca pójdę i nikt mnie nie zatrzyma !!!!!