UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no właśnie opamiętajcie się, zabierają nam wolność pod pozorem wirusa Potem będą szczepić bez opamiętania wczepią chipy do ucha jak zwierzętom, zabiorą gotówkę Ockniecie się jak ograniczą internet W panice ludzie przestają normalnie myśleć. Las, ogromny las zagrożenie, cmentarz zagrożenie Co my tam idziemy tabunami nie wiemy że można coś złapać ? jak przechodzimy grypę to nikt celowo się nie ściska unika znajomych żeby nie zarażać. Trzeba myśleć a nie ślepo wykonywać durne zalecenia uchwalane na kolanie. Za chwilę każdy będzie terrorystą w maseczce Myślicie że te osły z Wiejskiej są mądrzejsze od Was Proszę uruchomić rozum, zdrowy rozsądek i dbać o to by nie zwariować Mandaty, durnota do kwadratu Jest parę możliwości żeby unikać gromadzenia się Ech, szkoda gadać

emce

Anuluj