A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To władza łamie prawo a nie my. To nasze prawa są łamane.
Gazeta Wyborcza 9.04.2020 strona 6 dodatku 300 pytań pkt. 211 czy cmentarze są zamknięte - odp. Nie, na pytane na infolinii o możliwość odwidzenia grobów - odpowiedź można
Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.
Powiedz to tym co głosowali za wyborami 10 maja. .. .tych to dopiero świerzbią !!!!
Ja tam wychodzę kiedy mi się podoba mam ochotę to do sklepu kilka razy idę. A szczególnie że się odkażyć wódeczką
Żaden mandat nie jest zgodny z prawem, to są tylko rozporządzenia które nic nie znaczą bo nie mamy w kraju wprowadzonego stanu wyjątkowego więc zakazy warte tyle co nic. Dziękuję mandatu nie przyjmuje a sprawę proszę kierować do sądu
Popieram i mam takie same patrzenie świata zupełnie władzy Odplyneli od zeczywistosci
Jeszcze pytanie:czy 10 kwietnia prezes będzie na Wawelu?
Zgadzam się w 100%. Do ludzi nie dociera, że tylko poprzez ograniczenie wyjścia z domu (oczywiście poza naprawdę potrzebą niezbędną)zakończymy szybciej tą sytuację i wszystko wróci szybciej do normy. Większość traktuje zakazy jako głupi wymysł i celowe ograniczenie swobody "od tak se"nie zdając sobie sprawy, że jedna zakażona osoba ciągnie za sobą min. kilka kolejnych i tak to idzie dalej. Pomimo że naszego regionu póki co to nie dotyczy aż w takim stopniu to zobaczcie porozmawiajcie z kimś jeśli macie kogoś mieszkającego za granicą (czy to Włochy, Stany czy UK)jak wygląda u nich sytuacja z bliska. Tam nikt nie dyskutuje czy wolno mu pójść na cmentarz, upiec kiełbasę czy będzie wielce obrażony, że jest ładna pogoda a musi siedzieć d. .. w domu zamiast opalać się na plaży. Tam każdy myśli żeby dosłownie przeżyć tą sytuacje i zdrowotnie i gospodarczo. Chcesz się zarazić? masz to w du. .. ? Ciebie to nie dotyczy? OK, tylko patrz na to, że przez takiego barana który nic sobie z tego nie robi pozostaniemy w tym gó. .. .przez kolejne pół roku jak nie lepiej.
To jest chore brak słów i komentarza po prostu zamknijcie kur....biedronki,cerfura,Lidle,wszystkie sklepy ,wszystkie zakłady ,wtedy ludzie nie beda mieli gdzue cgodzic poco chodzic nikt nie będzie wychodził z domu ludzi a będą w domach umierać A wtedy wy oglosicie że pandemia epidemia się zakończyła niewiem czy się śmiać czy płakać porażka!!!!!!Nic nie można robić koniec.