UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U nas dają mandaty za wizytę na cmentarzu bo to niby nie potrzebne by groby odwiedzać . Nawet się mogę z tym zgodzić . Jednak jutro 10 kwietnia pan Jarosław K. odwiedzi pomnik poległych bo jest rocznica . Jemu wolno ? Czy jest to w dobie pandemi uzasadniona konieczność ? Czy może zwykła obłuda bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie .
Elblążanin 666