Wybrany wątek opinii

Dodam jeszcze, że mam grób męża na cmentarzu, ale odwiedzę go później. Przecież jeżeli wszyscy wpadniemy na ten sam pomysł to faktycznie zrobi.sie tłok. Czy to tak trudno pojąć?
Beta20 (2020.04.09)
Prezes PiS jutro idzie oddać hołd pod pomnik nie poczeka tak jak Ty . Co na to powiesz . I mamdatem nikt go nie ukara.
Elblążanin 666 (2020.04.09)
a ja ci kobieto dodam ze mam grób Mamy na cmentarzu, która zmarła miesiąc temu i nie wyobrażam sobie aby nie móc się z nią spotkac kiedy tego bardzo potrzebuję. Chcę ją odwiedzać kiedy tylko będę chciała a ty jeśli nie jest to dla ciebie TAK WAŻNE to sobie nie chodz i najlepiej zamknij się w klatce.
xyza (2020.04.10)
@xyza - Spotkać? Z czym spotkać? Z kawałem kamienia zakończonym krzyżem? Bo wspominać zmarłego można w czterech ścianach nie narażając nikogo. To są zwykłe fanaberie rozpieszczonych ludzi.
(2020.04.10)
@xyza - Widać wyraźnie jakie galaretowate społeczeństwo powstaje w czasach pokoju i dobrobytu, bez minimalnych zdolności adaptacyjnych.
(2020.04.10)
Powrót do komentarzy