UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkim "mądralom"pragnę przypomnieć, że dokładnie 100 lat temu na epidemię tzw. "hiszpanki", ZMARŁO NA ŚWIECIE 50 MILIONÓW LUDZI!!! Nie zmienia niczego, odległość w czasie. I wtedy i dzisiaj nie było szczepionki. Chorobę po świecie roznieśli wracający do domów, weterani I wojny światowej. Dlatego obecnie, nałożono ograniczenia w przemieszczaniu, aby uniknąć "powtórki z historii".

babunia