Wybrany wątek opinii

Ludzie, opamiętajcie się, izolacja z medycznego punktu widzenia jest jedynym środkiem na spłaszczenie i szybsze zakończenie epidemii. Wiecznie was te du. .. ka świerzbią żeby na przekór, żeby w poprzek, a to na cmentarz świeczkę zapalić, bo zmarłym te wasze znicze nie wiem do czego są potrzebne, wytrzymajcie, to szybciej życie wróci na normalne tory
(2020.04.09)
Spłaszcz się sam i zacznij mysleć
(2020.04.09)
@Gisc . Już Ci media głównego ścieku dis mocno mózg spłaszczyły.
John Bimberos (2020.04.09)
@John Bimberos - Durny pi. .. .
(2020.04.09)
jak byś miał dziecko na DĘBICY, to byś wiedział co znaczą święta bez niego
(2020.04.09)
Powiedz to tym co głosowali za wyborami 10 maja. .. .tych to dopiero świerzbią !!!!
niedlawyborow (2020.04.09)
Zgadzam się w 100%. Do ludzi nie dociera, że tylko poprzez ograniczenie wyjścia z domu (oczywiście poza naprawdę potrzebą niezbędną)zakończymy szybciej tą sytuację i wszystko wróci szybciej do normy. Większość traktuje zakazy jako głupi wymysł i celowe ograniczenie swobody "od tak se"nie zdając sobie sprawy, że jedna zakażona osoba ciągnie za sobą min. kilka kolejnych i tak to idzie dalej. Pomimo że naszego regionu póki co to nie dotyczy aż w takim stopniu to zobaczcie porozmawiajcie z kimś jeśli macie kogoś mieszkającego za granicą (czy to Włochy, Stany czy UK)jak wygląda u nich sytuacja z bliska. Tam nikt nie dyskutuje czy wolno mu pójść na cmentarz, upiec kiełbasę czy będzie wielce obrażony, że jest ładna pogoda a musi siedzieć d. .. w domu zamiast opalać się na plaży. Tam każdy myśli żeby dosłownie przeżyć tą sytuacje i zdrowotnie i gospodarczo. Chcesz się zarazić? masz to w du. .. ? Ciebie to nie dotyczy? OK, tylko patrz na to, że przez takiego barana który nic sobie z tego nie robi pozostaniemy w tym gó. .. .przez kolejne pół roku jak nie lepiej.
Sebix07 (2020.04.09)
@Sebix07 - Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam
(2020.04.09)
no właśnie opamiętajcie się, zabierają nam wolność pod pozorem wirusa Potem będą szczepić bez opamiętania wczepią chipy do ucha jak zwierzętom, zabiorą gotówkę Ockniecie się jak ograniczą internet W panice ludzie przestają normalnie myśleć. Las, ogromny las zagrożenie, cmentarz zagrożenie Co my tam idziemy tabunami nie wiemy że można coś złapać ? jak przechodzimy grypę to nikt celowo się nie ściska unika znajomych żeby nie zarażać. Trzeba myśleć a nie ślepo wykonywać durne zalecenia uchwalane na kolanie. Za chwilę każdy będzie terrorystą w maseczce Myślicie że te osły z Wiejskiej są mądrzejsze od Was Proszę uruchomić rozum, zdrowy rozsądek i dbać o to by nie zwariować Mandaty, durnota do kwadratu Jest parę możliwości żeby unikać gromadzenia się Ech, szkoda gadać
emce (2020.04.09)
@emce - idź szybko zawalić kloca, to ci durniu przejdzie.
(2020.04.09)
Zarazenie daje odpornosc predzej czy pozniej i tak cie dopadnie ten wirus albo przrchorujesz albo umrzesz trudno
Kas (2020.04.09)
Jeżeli dla Ciebie nie ma to znaczenia to twoja sprawa ale nie mów innym jak mają żyć .i tak naprawdę w Polsce nie ma zakazu opuszcznia domu jest tylko proźba o pozostanie w domach
(2020.04.11)
A po drugie jeżeli rząd może się spotykać pod pomnikiem poległych w Katyniu bez masek i odstępu 2metrów rękawic i tak dalej to ja też mogę jechać na cmentarz wypełnić obowiązki surowe jak to powiedzieli nasi rządzący
(2020.04.11)
Powrót do komentarzy