Wybrany wątek opinii
Ludzie, opamiętajcie się, izolacja z medycznego punktu widzenia jest jedynym środkiem na spłaszczenie i szybsze zakończenie epidemii. Wiecznie was te du. .. ka świerzbią żeby na przekór, żeby w poprzek, a to na cmentarz świeczkę zapalić, bo zmarłym te wasze znicze nie wiem do czego są potrzebne, wytrzymajcie, to szybciej życie wróci na normalne tory
Do moderacji
Odpowiedz
64
80
Spłaszcz się sam i zacznij mysleć
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
@Gisc . Już Ci media głównego ścieku dis mocno mózg spłaszczyły.
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@John Bimberos - Durny pi. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
jak byś miał dziecko na DĘBICY, to byś wiedział co znaczą święta bez niego
Do moderacji
Odpowiedz
29
4
Powiedz to tym co głosowali za wyborami 10 maja. .. .tych to dopiero świerzbią !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Zgadzam się w 100%. Do ludzi nie dociera, że tylko poprzez ograniczenie wyjścia z domu (oczywiście poza naprawdę potrzebą niezbędną)zakończymy szybciej tą sytuację i wszystko wróci szybciej do normy. Większość traktuje zakazy jako głupi wymysł i celowe ograniczenie swobody "od tak se"nie zdając sobie sprawy, że jedna zakażona osoba ciągnie za sobą min. kilka kolejnych i tak to idzie dalej. Pomimo że naszego regionu póki co to nie dotyczy aż w takim stopniu to zobaczcie porozmawiajcie z kimś jeśli macie kogoś mieszkającego za granicą (czy to Włochy, Stany czy UK)jak wygląda u nich sytuacja z bliska. Tam nikt nie dyskutuje czy wolno mu pójść na cmentarz, upiec kiełbasę czy będzie wielce obrażony, że jest ładna pogoda a musi siedzieć d. .. w domu zamiast opalać się na plaży. Tam każdy myśli żeby dosłownie przeżyć tą sytuacje i zdrowotnie i gospodarczo. Chcesz się zarazić? masz to w du. .. ? Ciebie to nie dotyczy? OK, tylko patrz na to, że przez takiego barana który nic sobie z tego nie robi pozostaniemy w tym gó. .. .przez kolejne pół roku jak nie lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
@Sebix07 - Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
no właśnie opamiętajcie się, zabierają nam wolność pod pozorem wirusa Potem będą szczepić bez opamiętania wczepią chipy do ucha jak zwierzętom, zabiorą gotówkę Ockniecie się jak ograniczą internet W panice ludzie przestają normalnie myśleć. Las, ogromny las zagrożenie, cmentarz zagrożenie Co my tam idziemy tabunami nie wiemy że można coś złapać ? jak przechodzimy grypę to nikt celowo się nie ściska unika znajomych żeby nie zarażać. Trzeba myśleć a nie ślepo wykonywać durne zalecenia uchwalane na kolanie. Za chwilę każdy będzie terrorystą w maseczce Myślicie że te osły z Wiejskiej są mądrzejsze od Was Proszę uruchomić rozum, zdrowy rozsądek i dbać o to by nie zwariować Mandaty, durnota do kwadratu Jest parę możliwości żeby unikać gromadzenia się Ech, szkoda gadać
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@emce - idź szybko zawalić kloca, to ci durniu przejdzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Zarazenie daje odpornosc predzej czy pozniej i tak cie dopadnie ten wirus albo przrchorujesz albo umrzesz trudno
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jeżeli dla Ciebie nie ma to znaczenia to twoja sprawa ale nie mów innym jak mają żyć .i tak naprawdę w Polsce nie ma zakazu opuszcznia domu jest tylko proźba o pozostanie w domach
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A po drugie jeżeli rząd może się spotykać pod pomnikiem poległych w Katyniu bez masek i odstępu 2metrów rękawic i tak dalej to ja też mogę jechać na cmentarz wypełnić obowiązki surowe jak to powiedzieli nasi rządzący
Do moderacji
Odpowiedz
2
0