Wybrany wątek opinii
Wszystkim "mądralom"pragnę przypomnieć, że dokładnie 100 lat temu na epidemię tzw. "hiszpanki", ZMARŁO NA ŚWIECIE 50 MILIONÓW LUDZI!!! Nie zmienia niczego, odległość w czasie. I wtedy i dzisiaj nie było szczepionki. Chorobę po świecie roznieśli wracający do domów, weterani I wojny światowej. Dlatego obecnie, nałożono ograniczenia w przemieszczaniu, aby uniknąć "powtórki z historii".
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
@babunia - Wobec tego należy wprowadzić ograniczenia dla wracający do domów, weteranów I wojny światowej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0