A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Znam osoby co po lekarzu orzeczniku być nóg robią w tartaku a gość bez rąk jest kierowcą zawodowym, pan po udarze sparaliżowana lewa strona ciała mózgu jest maszynistą :) czemu nie daje tych lekarzy do walki z Koroną? Przecież za dwa dni wszytko wróci do normy
Powinien,każdy tylko mówi i nikt nie walczy.
@QbeeQ - To wreszcie ktoś robi porządek z tymi rentami ? nie wierzę, bo od lat wszyscy którym strzykało w kręgosłupie zaraz dostawali grupę. To znaczy że wszystko zmierza w dobrym kierunku i mamy wreszcie dobrych orzeczników.
Ty weź się puknij. Każdemu należy się przerwa w pracy, policjantom też. Czasy jakie są każdy wie. Jakby stali podczas przerwy gdzieś na jakimś parkingu, to zaraz by się też słowa goryczy polały. Ty pewnie nie pracujesz tylko siedzisz na komputerze albo łazisz i szukasz sensacji. Do roboty nierobie. A jeżeli zazdrościsz to do policji podobno przyjmują.
Znam ludzi co baluja pija skacza na potancowkach emeryckich a druga grupe dostali na kregoslup a gosc ze szklanym okiem 3. Grupe na rok co mu oko odrosnie??????to cali orzecznicy hehehe.
Kiedyś tam służyłem. Łezka się kręcia jak można zniszczyć coś co remontoeało lotniska i inne jednostki, ale betonu nie da się skruszyć. Nie da ....
Kiedyś tam służyłem. Łezka się kręci jak można zniszczyć coś co remontowało lotniska i inne jednostki, ale betonu nie da się skruszyć. Nie da ....