Wybrany wątek opinii

Znam osoby co po lekarzu orzeczniku być nóg robią w tartaku a gość bez rąk jest kierowcą zawodowym, pan po udarze sparaliżowana lewa strona ciała mózgu jest maszynistą :) czemu nie daje tych lekarzy do walki z Koroną? Przecież za dwa dni wszytko wróci do normy
QbeeQ (2020.04.09)
@QbeeQ - To wreszcie ktoś robi porządek z tymi rentami ? nie wierzę, bo od lat wszyscy którym strzykało w kręgosłupie zaraz dostawali grupę. To znaczy że wszystko zmierza w dobrym kierunku i mamy wreszcie dobrych orzeczników.
(2020.04.10)
Powrót do komentarzy