UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty weź się puknij. Każdemu należy się przerwa w pracy, policjantom też. Czasy jakie są każdy wie. Jakby stali podczas przerwy gdzieś na jakimś parkingu, to zaraz by się też słowa goryczy polały. Ty pewnie nie pracujesz tylko siedzisz na komputerze albo łazisz i szukasz sensacji. Do roboty nierobie. A jeżeli zazdrościsz to do policji podobno przyjmują.

Woźny

Anuluj