UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam osoby co po lekarzu orzeczniku być nóg robią w tartaku a gość bez rąk jest kierowcą zawodowym, pan po udarze sparaliżowana lewa strona ciała mózgu jest maszynistą :) czemu nie daje tych lekarzy do walki z Koroną? Przecież za dwa dni wszytko wróci do normy

QbeeQ

Anuluj