UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam osoby co po lekarzu orzeczniku być nóg robią w tartaku a gość bez rąk jest kierowcą zawodowym, pan po udarze sparaliżowana lewa strona ciała mózgu jest maszynistą :) czemu nie daje tych lekarzy do walki z Koroną? Przecież za dwa dni wszytko wróci do normy
QbeeQ