A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.
W Elblągu nadal rządzą karierowicze z PO PSL SLD i kolesie z KWW i cwany Witold dla władzy i kariery powiozą Elbląg do czarnej d.
wskaż ją wróżbito z PiS
bo ty chyba niewiele rozumiesz
@cfgvhb - nie wiesz o czym mówisz
to won do włoch
Na przetrwanie. .. ..
Czyli temat przespolewskiego szybko zdieliście z wiadomości,co śliski temat he he,to tezaz dajcie coś o jurku motarówce,albo o kotlińskim bo się stęskniłem he he,ehhhh portelik.........
@fcgvh - A i nieroby ze straży miejskiej też tam biwakują
Smutny czlowiek