27
08.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.
(2020.04.08)
W Elblągu nadal rządzą karierowicze z PO PSL SLD i kolesie z KWW i cwany Witold dla władzy i kariery powiozą Elbląg do czarnej d.
Wróbelek (2020.04.08)
wskaż ją wróżbito z PiS
(2020.04.08)
bo ty chyba niewiele rozumiesz
(2020.04.08)
@cfgvhb - nie wiesz o czym mówisz
frssdd (2020.04.08)
to won do włoch
jSDFSD (2020.04.08)
Na przetrwanie. .. ..
100%elblążanin (2020.04.08)

info

6  
  2
Czyli temat przespolewskiego szybko zdieliście z wiadomości,co śliski temat he he,to tezaz dajcie coś o jurku motarówce,albo o kotlińskim bo się stęskniłem he he,ehhhh portelik.........
(2020.04.08)

info

16  
  1
@fcgvh - A i nieroby ze straży miejskiej też tam biwakują
(2020.04.09)
Smutny czlowiek
Stabilnie choc mogloby byc lepi (2020.04.09)