UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@QbeeQ - To wreszcie ktoś robi porządek z tymi rentami ? nie wierzę, bo od lat wszyscy którym strzykało w kręgosłupie zaraz dostawali grupę. To znaczy że wszystko zmierza w dobrym kierunku i mamy wreszcie dobrych orzeczników.