Wybrany wątek opinii

Zajrzyjcie tam z aparatem w godzinach popołudniowych. Zobaczycie jak policjanci przez godzinę siedzą sobie wygodnie w radiowozie ukrytym za budynkiem, zamiast pełnić służbę.
fcgvh (2020.04.08)
@fcgvh - Dobra uwaga pochwalam tam gdzie trzeba to ich nie ma ale jak wlepić mandat za wejście na swoją działkę to stoją ponad prawem to dopiero nowoczesna władza!!
jala (2020.04.08)
Może siedzą, bo tam afera końska się dzieje, jak na kadrze
Szpilkabomser (2020.04.08)
@fcgvh - A i nieroby ze straży miejskiej też tam biwakują
(2020.04.09)
Ty weź się puknij. Każdemu należy się przerwa w pracy, policjantom też. Czasy jakie są każdy wie. Jakby stali podczas przerwy gdzieś na jakimś parkingu, to zaraz by się też słowa goryczy polały. Ty pewnie nie pracujesz tylko siedzisz na komputerze albo łazisz i szukasz sensacji. Do roboty nierobie. A jeżeli zazdrościsz to do policji podobno przyjmują.
Woźny (2020.04.11)
Powrót do komentarzy