UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@QbeeQ - To wreszcie ktoś robi porządek z tymi rentami ? nie wierzę, bo od lat wszyscy którym strzykało w kręgosłupie zaraz dostawali grupę. To znaczy że wszystko zmierza w dobrym kierunku i mamy wreszcie dobrych orzeczników.