Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Powinien,każdy tylko mówi i nikt nie walczy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0