Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.
(2020.04.08)
Powinien,każdy tylko mówi i nikt nie walczy.
(2020.04.09)
Powrót do komentarzy