UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam osoby co po lekarzu orzeczniku być nóg robią w tartaku a gość bez rąk jest kierowcą zawodowym, pan po udarze sparaliżowana lewa strona ciała mózgu jest maszynistą :) czemu nie daje tych lekarzy do walki z Koroną? Przecież za dwa dni wszytko wróci do normy

QbeeQ