A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda że OSP Jegłownik pomimo pomocy jaką niesie ma pojazdy już troszkę nie z tej epoki. Ogólnie powiat elbląski jest niedoinwestowany jeżeli chodzi o pojazdy w OSP. Wszędzie dostają dotację na zakup nowych a tutaj ledwie zipiące stary, jelcze i małe t4.
pytanie kiedy osp jegłownik dostanie nowe auto?
panowie naprawdę są świetną jednostką
dziesiątki wyjazdów a zabytek do pracy!!!
gdyby nie garstka zapaleńców ten star nawet by nie odpalił
Nie dyskutuj! W końcu ktoś napisał prawdę i ma rację.
Moze ktoś mi wytłumaczyć dlaczego syrena straży pożarnej wyje, skoro strażacy dostają informacje o zgłoszeniu telefonicznie? Mieszkam moze 1 kilometr od budynku remizy i ledwo to słychać na podwórku, w w domu to już w ogóle zero. Wiec po co to?
O jaką jednostkę chodzi?
Polecam udać się do lekarza. Nie wiem o jaka jednostkę ci chodzi ale ta w Jeglowniku wyje bardzo głośno. A i tą z Gronowa przy dobrych wiatrach w Jeglowniku słychać. A wyje bo musi i tego nie zmienisz.
No cóż jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego muszę przyznać, że trochę mi wstyd za chłopaków z naszego OSP po raz kolejny w sytuacji zagrożenia ratują nas ochotnicy z Jegłownika. Dziękujemy.
Ooo z tym się zgodzę.
Tu przyznam racje już dawno dla OSP JEGŁOWNIK należy się nowy wóz o każdej porze dnia i nocy wyjeżdżają w przeciągu 5 minut.Brawo chłopaki tak trzymać!!