UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego muszę przyznać, że trochę mi wstyd za chłopaków z naszego OSP po raz kolejny w sytuacji zagrożenia ratują nas ochotnicy z Jegłownika. Dziękujemy.

Mieszkaniec Gronowa Elbląskiego

Anuluj