UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego muszę przyznać, że trochę mi wstyd za chłopaków z naszego OSP po raz kolejny w sytuacji zagrożenia ratują nas ochotnicy z Jegłownika. Dziękujemy.
Mieszkaniec Gronowa Elbląskiego