Wybrany wątek opinii

Już widzę że koledzy z OSP atakują ???? Sami dobrze wiecie że są deficyty kierowców w OSP a tym bardziej o tej godzinie. Ludzie też pracują. No ale trzeba się podbudować????
R. M. (2020.03.16)
Nie dyskutuj! W końcu ktoś napisał prawdę i ma rację.
(2020.03.16)
Powrót do komentarzy