Wybrany wątek opinii
Już widzę że koledzy z OSP atakują
???? Sami dobrze wiecie że są deficyty kierowców w OSP a tym bardziej o tej godzinie. Ludzie też pracują. No ale trzeba się podbudować????
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Nie dyskutuj! W końcu ktoś napisał prawdę i ma rację.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0