UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moze ktoś mi wytłumaczyć dlaczego syrena straży pożarnej wyje, skoro strażacy dostają informacje o zgłoszeniu telefonicznie? Mieszkam moze 1 kilometr od budynku remizy i ledwo to słychać na podwórku, w w domu to już w ogóle zero. Wiec po co to?

Jjjw