UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moze ktoś mi wytłumaczyć dlaczego syrena straży pożarnej wyje, skoro strażacy dostają informacje o zgłoszeniu telefonicznie? Mieszkam moze 1 kilometr od budynku remizy i ledwo to słychać na podwórku, w w domu to już w ogóle zero. Wiec po co to?
Jjjw