UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu przyznam racje już dawno dla OSP JEGŁOWNIK należy się nowy wóz o każdej porze dnia i nocy wyjeżdżają w przeciągu 5 minut.Brawo chłopaki tak trzymać!!
JEGŁ
Tu przyznam racje już dawno dla OSP JEGŁOWNIK należy się nowy wóz o każdej porze dnia i nocy wyjeżdżają w przeciągu 5 minut.Brawo chłopaki tak trzymać!!
JEGŁ