UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu przyznam racje już dawno dla OSP JEGŁOWNIK należy się nowy wóz o każdej porze dnia i nocy wyjeżdżają w przeciągu 5 minut.Brawo chłopaki tak trzymać!!

JEGŁ

Anuluj