UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda że OSP Jegłownik pomimo pomocy jaką niesie ma pojazdy już troszkę nie z tej epoki. Ogólnie powiat elbląski jest niedoinwestowany jeżeli chodzi o pojazdy w OSP. Wszędzie dostają dotację na zakup nowych a tutaj ledwie zipiące stary, jelcze i małe t4.