UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda że OSP Jegłownik pomimo pomocy jaką niesie ma pojazdy już troszkę nie z tej epoki. Ogólnie powiat elbląski jest niedoinwestowany jeżeli chodzi o pojazdy w OSP. Wszędzie dostają dotację na zakup nowych a tutaj ledwie zipiące stary, jelcze i małe t4.