UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze ktoś mi wytłumaczyć dlaczego syrena straży pożarnej wyje, skoro strażacy dostają informacje o zgłoszeniu telefonicznie? Mieszkam moze 1 kilometr od budynku remizy i ledwo to słychać na podwórku, w w domu to już w ogóle zero. Wiec po co to?
Jjjw