UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze ktoś mi wytłumaczyć dlaczego syrena straży pożarnej wyje, skoro strażacy dostają informacje o zgłoszeniu telefonicznie? Mieszkam moze 1 kilometr od budynku remizy i ledwo to słychać na podwórku, w w domu to już w ogóle zero. Wiec po co to?

Jjjw

Anuluj