UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że OSP Jegłownik pomimo pomocy jaką niesie ma pojazdy już troszkę nie z tej epoki. Ogólnie powiat elbląski jest niedoinwestowany jeżeli chodzi o pojazdy w OSP. Wszędzie dostają dotację na zakup nowych a tutaj ledwie zipiące stary, jelcze i małe t4.