UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego muszę przyznać, że trochę mi wstyd za chłopaków z naszego OSP po raz kolejny w sytuacji zagrożenia ratują nas ochotnicy z Jegłownika. Dziękujemy.

Mieszkaniec Gronowa Elbląskiego