A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zlej tancownicy w U M wszystko w TEMACIE.
Bo dostal kase z owczesnego rzadu Popsl, dokladnie od Kopaczowej. Ech pojdzie taki pozniej durny na wybory i glosuje.
do O tym trzeba rozmawiać: Duwagi nie jezdza juz od czterech lat. Po drugie wlasnie nalezy likwidowac komunikacje autobusowa a rozbudowywać tramwajową. Autobusy to zawalidrogi ktore blokuja ruch wlokac sie 20 km/h. Po drugie smrodza spalinami.
Myślę ze tak nie myśli, on jest naj. .. .i poddani powinni wszystko robić. Król tylko na tronie będzie siedział, czytał z kartek, i otaczał starymi dworzankami.
Trzeba przyznać że głodne kawałki to ciemny lud już nie kupi zwłaszcza w ustach Pana Rafała.Mam pytanie czy Pan Rafał już przeprosił Pana Prezydenta bo do dziś nie widziałem ich na stronach Portelu...
Strajk to jedno a uszanowanie ludzi i ich pracy to drugie! A bylo jak bylo
Toś ratusz ma zysk ! 50tys nie płacił tramwajom !z tych zaoszczędzonych pieniędzy zapłacili komunikację zastępczą 25tys plus bilety z 5tys.
50tys- 30 równa się 20tys dziennie zysku (oszczędności)UM.15dni * 20tys będzie 300tys tylko z tego co wiadomo TE od miasta nie otrzymło ani grosza.podwyżki wynikały z przesunięć oraz cięć wewnątrz firmy.Pytanie , gdzie jest 300 tys zł ?
Żeby podwyższyć ceny biletów musi by nowy tabor z klimą dla pasazerów, zmiany rozkładów ,mniejsze autobusy najlepiej własne , a czesciej kursujące,dowodzące pasażerów do głównych węzłów przesiadkowych ,tramwaje głównym środkiem komunikacji ze względów na ekologię,szybkość nie stoją w korkach, pojemność stosunek dużej ilości pasażerów do zużytej energii ekonomia.logistyka od tego trzeba zacząć .
Może i są potrzebne, ale wiele osób nie korzysta z tego dobrodziejstwa. Warto zastanowić się nad likwidacją !
Nie chca jezdzic bo prezio obrzydzil tymi gratami,