53
05.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Głos za likwidacją tramwajów. Sprzedać teren, tramwaje, ludzi przekwalifikować. Szybko się okaże, że nikogo to nie boli summa summarum. Pracowałem kilka lat w tym cudzie ekonomii, biznesu i transportu, mam więc pojęcie. To jak chwilówka, studnia bez dna i wizji przyszłości.
Turek (2020.03.05)

info

1  
  8
Ale wiele korzysta, a wiekszosc decyduje bo mamy demokracje.
(2020.03.05)
Nikt się nie odważy robić referendum, bo by stołki i stanowiska miejskie biurwy po znajomości potraciło. Żagle oko ręce po same pachy w d.... ie u Wróbla trzymają.
Koko Jambo (2020.03.05)
Wiedzę czerpie ode mnie.
/Alojzy/ (2020.03.05)
Traks przestań brylować, zjedz snickersa
yahoo (2020.03.05)

info

3  
  7
Derekywa UE CO2 autobusy tylko elektryczne, na chwilę obecną to droższa sprawa niż tramwaje chyba ze ogniwa w abonamencie ewentualnie .Tramwaje mają infrastrukture oraz ogromny potencjał ,trzeba pozyskać środki UE ,Rządowe na elektromobilność wpompować rozbudować i zainwestować w nowy tabor, małe autobusiki ,busiki dowożące do tramwajów .bezpłatne parkingi przy węzłach przesiadkowych ,dworcach,stałe rowne odstępy czasowe
ElectricMobil (2020.03.05)
Podoba mi się wypowiedzieć., jest zwięzła i konkretna a przynajmniej zawiera propozycje logiczne i warte wdrożenia! Podnosi fakt większych strat, niż pierwotne żądania strajkujących. To buta i arogancja władzy do tego doprowadziła. Stracili też pracownicy, bo rzucono im około 150 zł netto, gdy za czas strajku stracili wynagrodzenie około 1500 zł netto. Ciekawi mnie jedno ! Strajkujący ciągnęli za uszy całość załogi, również tzw. lamistrajkow. Czy teraz będą oni chociaż z nimi solidarni za wywalczenie podwyżek dla wszystkich? Czy każdy z nich złoży się chociaż po te 500 zł dla strajkujących? Jeżeli nie, to będzie to dla nich nie tylko gorzka lekcja, ale i nauczka na przyszłość! Uważam, że zwykła przyzwoitość nakazuje tak zrobić! Trzymam za to kciuki , bo warto być PRZYZWOITYM!!!
Mieszczka (2020.03.05)
Na co komu tramwaje w Elblągu? Czy jest jakieś miejsce, którego autobus nie odwiedza, a tramwaj pomaga? Niby tramwaj ekologiczniejszy? Bo na prąd? Nie mam nic do pracowników obsługujących tramwaje, ale czy bez tego środka transportu Elbląg się zawali? Gdyby nie wypuścili tych autobusów zastępczych to co by się zmieniło? Ludzie poszliby na autobus. Linnie autobusowe są tak, że wszędzie można się dostać, w miejsce tramwajów dać kilka częstszych kursów i o tramwajach za kilka lat będą pamiętali tylko Ci co w nich pracowali...
Elbląski Ciul (2020.03.05)

info

1  
  10
Nikt Cię nie prosił żebyś walczył o podwyżkę dla mnie:)
Banking (2020.03.05)
Fajną masz ksywę adekwatną do wiedzy
Art :) (2020.03.06)