UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Toś ratusz ma zysk ! 50tys nie płacił tramwajom !z tych zaoszczędzonych pieniędzy zapłacili komunikację zastępczą 25tys plus bilety z 5tys. 50tys- 30 równa się 20tys dziennie zysku (oszczędności)UM.15dni * 20tys będzie 300tys tylko z tego co wiadomo TE od miasta nie otrzymło ani grosza.podwyżki wynikały z przesunięć oraz cięć wewnątrz firmy.Pytanie , gdzie jest 300 tys zł ?

???