UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba przyznać że głodne kawałki to ciemny lud już nie kupi zwłaszcza w ustach Pana Rafała.Mam pytanie czy Pan Rafał już przeprosił Pana Prezydenta bo do dziś nie widziałem ich na stronach Portelu...
Trzeba przyznać że głodne kawałki to ciemny lud już nie kupi zwłaszcza w ustach Pana Rafała.Mam pytanie czy Pan Rafał już przeprosił Pana Prezydenta bo do dziś nie widziałem ich na stronach Portelu...