Wybrany wątek opinii
Wszy i złodzieje też zawsze były w Elblągu. Kolega przedstawił ciekawy pomysł warty rozważenia, czy ta tradycja ma jeszcze sens. Ludzie nie chcą jeździć tramwajami, jak widać. Tramwaje przynoszą same straty. Do tego są mniej wszechstronne - nie można z dnia na dzień zmienić kursu, bo nie wszędzie są tory. Za to wszędzie są drogi. Trzeba wziąć arkusz kalkulacyjny i wszystko starannie przeliczyć, łącznie z kosztem rozbiórki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
14
Nie chca jezdzic bo prezio obrzydzil tymi gratami,
Do moderacji
Odpowiedz
2
1