UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę ze tak nie myśli, on jest naj. .. .i poddani powinni wszystko robić. Król tylko na tronie będzie siedział, czytał z kartek, i otaczał starymi dworzankami.
Myślę ze tak nie myśli, on jest naj. .. .i poddani powinni wszystko robić. Król tylko na tronie będzie siedział, czytał z kartek, i otaczał starymi dworzankami.