UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę ze tak nie myśli, on jest naj. .. .i poddani powinni wszystko robić. Król tylko na tronie będzie siedział, czytał z kartek, i otaczał starymi dworzankami.


Anuluj