UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do O tym trzeba rozmawiać: Duwagi nie jezdza juz od czterech lat. Po drugie wlasnie nalezy likwidowac komunikacje autobusowa a rozbudowywać tramwajową. Autobusy to zawalidrogi ktore blokuja ruch wlokac sie 20 km/h. Po drugie smrodza spalinami.

turban

Anuluj