Wybrany wątek opinii
Może i są potrzebne, ale wiele osób nie korzysta z tego dobrodziejstwa. Warto zastanowić się nad likwidacją !
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Ale wiele korzysta, a wiekszosc decyduje bo mamy demokracje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0