Wybrany wątek opinii

Może i są potrzebne, ale wiele osób nie korzysta z tego dobrodziejstwa. Warto zastanowić się nad likwidacją !
(2020.03.05)
Ale wiele korzysta, a wiekszosc decyduje bo mamy demokracje.
(2020.03.05)
Powrót do komentarzy