UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby podwyższyć ceny biletów musi by nowy tabor z klimą dla pasazerów, zmiany rozkładów ,mniejsze autobusy najlepiej własne , a czesciej kursujące,dowodzące pasażerów do głównych węzłów przesiadkowych ,tramwaje głównym środkiem komunikacji ze względów na ekologię,szybkość nie stoją w korkach, pojemność stosunek dużej ilości pasażerów do zużytej energii ekonomia.logistyka od tego trzeba zacząć .
Electric, Economic, Ecologic!!!