A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na produkowali magistrów co nie potrafią zarządzać czym kolwiek rowy zarośnięte wały poryte i niema odpowiedzialnego za ten stan za komuny dyrektor naczelny melioracji miał wykształcenie średnie i potrafił nad wszystkim zapanować i nie miał 5 zastępców jak to jest obecnie
"Kto ma kosić wały na Żuławach"? Proste - ponury żniwiarz
skoro jest taki problem, to mam kandydata p. Wróblewski niech kosi w końcu słoma mu z pięt wystaje, i zna ten fach, stamtąd wyszedł
kiedyś tergo problemu nie było, skwery były wszystkie obrobione dziś jest problem czasem widzę takie paradoksy, że pas skoszony, a obok pas wysokiej trawy nie skoszonej, ,to ta obłudna demokracja skrajna, którą nasze niemoty na taboretach stworzyli,
nie rozumiem jednego jak można robić dylemat i dramat z tak prostej sprawy, ,to mnie ni dziwi, że są problemy w tych poważniejszych sprawach zarządzania, ,ale to nasz ukochany kraj mocarzy na taboretach w bezsilności i bezradności, ,a może czas im dorosnąć do stołka i wieku, ,bo czasem mam wrażenie, że przedszkole tam siedzi, a nie faceci dorośli do wieku, ,,
To nie PiS daje nieuku tylko sami sobie z naszych podatków.
a najlepiej całe gremium PSL-u, w końcu wyszli stamtąd, ,fach w ręku mają, ,kosa im nie obca, ,koszą kasę darmo za pier.. w taborety, więc niech zapracują na swe utrzymanie, ,i dla zdrowia, ,bo opasłe się porobili, od zasiedzenia wiekowego, ,
Dla rolnictwa, jedną z najważniejszą rzeczy jest kwestia melioracji. Pięknie brzmi tylko od lat rolnicy zasypują rowy melioracyjne a potem jak ich pola są zalewane to gęby, bo chcą odszkodowanie, czy to jest normalne??? Sprawa wycinania drzew i krzewów też ma duży wpływ na eko-system, zbyt szybko woda wysycha w rowach itd. temat może i można by było jeszcze bardzo dużo na ten temat pisać. Ludzie niszczą wszystko wokoło a potem płaczą, że źle się dzieje. Najwięcej winiłbym rolników za ten stan.
Kiedyś jak się jechało rowerem to rowach melioracyjnych słychać było żabki oraz bardzo dużo różnorodnej flory, a teraz kompletna cisza, rolnicy wytruli wszystko. Musimy im za to podziękować !!!
Ja myślę, że wały na Żuławach to powinni kosić ekoterroryści.