UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie rozumiem jednego jak można robić dylemat i dramat z tak prostej sprawy, ,to mnie ni dziwi, że są problemy w tych poważniejszych sprawach zarządzania, ,ale to nasz ukochany kraj mocarzy na taboretach w bezsilności i bezradności, ,a może czas im dorosnąć do stołka i wieku, ,bo czasem mam wrażenie, że przedszkole tam siedzi, a nie faceci dorośli do wieku, ,,

grace

Anuluj