UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedyś tergo problemu nie było, skwery były wszystkie obrobione dziś jest problem czasem widzę takie paradoksy, że pas skoszony, a obok pas wysokiej trawy nie skoszonej, ,to ta obłudna demokracja skrajna, którą nasze niemoty na taboretach stworzyli,

grace