UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla rolnictwa, jedną z najważniejszą rzeczy jest kwestia melioracji. Pięknie brzmi tylko od lat rolnicy zasypują rowy melioracyjne a potem jak ich pola są zalewane to gęby, bo chcą odszkodowanie, czy to jest normalne??? Sprawa wycinania drzew i krzewów też ma duży wpływ na eko-system, zbyt szybko woda wysycha w rowach itd. temat może i można by było jeszcze bardzo dużo na ten temat pisać. Ludzie niszczą wszystko wokoło a potem płaczą, że źle się dzieje. Najwięcej winiłbym rolników za ten stan.


Anuluj