Wybrany wątek opinii

Kiedyś jak się jechało rowerem to rowach melioracyjnych słychać było żabki oraz bardzo dużo różnorodnej flory, a teraz kompletna cisza, rolnicy wytruli wszystko. Musimy im za to podziękować !!!
(2020.03.03)
To nie rolnicy, tylko szczepienia lisów załatwiły sprawę i brak polowań na lisy. Kiedyś dużo ich zdychało od wścieklizny, teraz nie ma wścieklizny i lisy się namnożyły na potęgę i wyżerją żaby i ptaki jak kuropatwy, bażanty, zające. A 2 sprawa to samochody, które masowo rozjeżdżają żaby na drogach.
(2020.03.03)
Powrót do komentarzy