UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś jak się jechało rowerem to rowach melioracyjnych słychać było żabki oraz bardzo dużo różnorodnej flory, a teraz kompletna cisza, rolnicy wytruli wszystko. Musimy im za to podziękować !!!


Anuluj