UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś jak się jechało rowerem to rowach melioracyjnych słychać było żabki oraz bardzo dużo różnorodnej flory, a teraz kompletna cisza, rolnicy wytruli wszystko. Musimy im za to podziękować !!!
Kiedyś jak się jechało rowerem to rowach melioracyjnych słychać było żabki oraz bardzo dużo różnorodnej flory, a teraz kompletna cisza, rolnicy wytruli wszystko. Musimy im za to podziękować !!!