UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie rozumiem jednego jak można robić dylemat i dramat z tak prostej sprawy, ,to mnie ni dziwi, że są problemy w tych poważniejszych sprawach zarządzania, ,ale to nasz ukochany kraj mocarzy na taboretach w bezsilności i bezradności, ,a może czas im dorosnąć do stołka i wieku, ,bo czasem mam wrażenie, że przedszkole tam siedzi, a nie faceci dorośli do wieku, ,,
grace