UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś tergo problemu nie było, skwery były wszystkie obrobione dziś jest problem czasem widzę takie paradoksy, że pas skoszony, a obok pas wysokiej trawy nie skoszonej, ,to ta obłudna demokracja skrajna, którą nasze niemoty na taboretach stworzyli,

grace

Anuluj