UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro jest taki problem, to mam kandydata p. Wróblewski niech kosi w końcu słoma mu z pięt wystaje, i zna ten fach, stamtąd wyszedł

grace

Anuluj